Drodzy Rodzice

Istniejemy i rozwijamy się dzięki metodzie stworzonej przez Dr Marię Montesssori. Polega ona na podążaniu za dzieckiem i wspieranie jego wszechstronnego rozwoju. Nauczyciel jest dla dziecka. Bacznie obserwuje i jest zawsze obok, by wspomóc jego rosnącą niezależność. Pragniemy rozwijać pasje, zainteresowania i umiejętności Waszego dziecka poprzez pomoce dydaktyczne oraz pracę wspólnie z nauczycielem. Odkrywamy z nim świat w jego własnym tempie. Chcemy pokazać Waszym dzieciom, jak rozwiązywać konflikty oraz jak nazywać ich emocje. Chcemy, aby dziecko stało się samodzielną i pewną siebie jednostką. Naszym głównym celem jest rozwój młodego człowieka, towarzyszenie mu w taki sposób, by stał się silną wewnętrznie, empatyczną i szczęśliwą osobą.
Montessori to nie tylko metoda nauczania, ale także sposób na życie... Chcemy Państwa poznać, by tworzyć środowisko, w którym dzieci będą czuły się jak w domu. Chcemy z Wami rozmawiać, pomagać i wspierać edukację domową.
Naszą kadrę tworzą ludzie związani z dziećmi od wielu lat. Są to nauczyciele, świetnie wykształceni, którzy całe swe życie poświęcili dzieciom.